fbpx

Strona firmowa w Social Media

w kreatywny sposób zaprezentuje Twoje realizacje nowym Klientom

Daj się poznać!

Facebooku i Instagram dla firm

Obecność w Social Mediach to podstawa w dzisiejszych czasach. Niemal każdy Klient przed dokonaniem zakupu sprawdza informacje na temat produktu lub usługi w kilku miejscach w Internecie, między innymi w Social Mediach. Dlatego ważne jest założenie konta firmowego na Facebooku, Instagramie, TikToku czy YouTube. Dzięki publikowaniu materiałów na firmowej stronie w Social Mediach internauta będzie mógł śledzić Twoje poczynania, poznać bliżej Twoją firmę, a także w przyszłości utożsamić się z Twoją marką. W efekcie może on zostać Twoim nowym fanem na Facebooku, a następnie nowym Klientem.

Twoja firma potrzebuje reklamy w Social Mediach, takich jak Facebook, Instagram, YouTube? W dzisiejszym świecie większość Klientów korzysta z serwisów społecznościowych każdego dnia, zarówno dla rozrywki, jak i w poszukiwaniu konkretnych informacji. QLine Agencja Marketingowa stworzy Twój fanpage lub zoptymalizuje obecny. Dostosuje słowa kluczowe zawarte na Twoim oficjalnym fanpage’u do haseł wpisywanych przez Klientów w wyszukiwarce. Opracuje treść oraz grafikę postów. Dzięki wprowadzeniu odpowiednich działań na firmowym fanpage’u trafisz do większego grona odbiorców. Dostosuję zakres wsparcia w Social Mediach na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

Co mogę Ci zaproponować?

Zakres świadczonych usług w Social Media

Stworzenie FanPage’a typu Facebook lub Instagram

Sprawdzenie i wprowadzenie poprawek na posiadanym FanPage’u
Publikacja postów na Facebooku (ilość dopasowana do potrzeb)
Publikacja postów na Instagramie (ilość dopasowana do potrzeb)
Możliwość promocji postów – posty sponsorowane
Wykonanie filmu na Facebooka i Instagrama

Wykonanie sesji zdjęciowej do wykorzystania w Social Mediach

Wdrożenie Facebook Pixel na stronię www

Wdrożenie Messengera na stronę www
Pomoc w dowolnej kwestii dotyczącej Social Mediów

Jak będzie wyglądać Twoja reklama w Social Mediach?

Możliwości prowadzenia konta firmowego

Tworzenie kreatywnych postów

Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Posty tworzę i planuję w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować je do Twoich potencjalnych Klientów. Piszę z pasją, dbając o jakość i czytelność przekazu. Do tworzenia postów stosuję zarówno Twoje zdjęcia jak i profesjonalną grafikę. Mogę zaoferować Ci również sesję zdjęciową lub wykonać filmy dotyczące dowolnego tematu, związanego z Twoim produktem lub biznesem.

Kampania reklamowa

Tworzę kampanię reklamową w oparciu o dobranie najlepszej grupy odbiorców. Określam demografię, lokalizację oraz szereg innych parametrów, którymi wyróżniają się Twoi Klienci. Docieram w krótkim czasie do wielotysięcznej, konkretnej grupy odbiorców, dla których Twoja reklama i oferta jest interesująca. Budżet przeznaczony na kampanie zawsze jest wykorzystany w 100%, dokładnie zoptymalizowany oraz zaplanowany.

Współpraca z Klientem

Etapy prowadzenia kampanii reklamowej

1. Planowanie

W pierwszym etapie badam Twoją firmę i Twoje cele, a także określam otoczenie rynkowe, profil Klienta oraz jego preferencje. Na starcie określam budżet oraz formę promocji na Facebooku lub innych Social Mediach.

2. Konfiguracja

Następnie przechodzę do przygotowania wszystkich niezbędnych materiałów potrzebnych do stworzenia kampanii reklamowej. Tworzę grafikę reklamową lub film promocyjny, przygotowuję teksty, a po ich akceptacji – konfiguruję kampanię.

3. Uruchomienie

Mając określone parametry reklamy oraz zaakceptowany wzór, uruchamiam działania marketingowe.

4. Optymalizacja

Ostatnim krokiem weryfikującym całość jest regularna analiza oraz optymalizacja kampanii reklamowej. Wszystko po to, aby osiągnąć korzyści z przeznaczonego budżetu.

Agencja Marketingowa

Kontakt:

Telefon: +48 724 179 466

E-mail: biuro@qline.pl

Godziny pracy:

Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 10:00 - 16:00
Ndz. nieczynne

Social Media:

Facebook

QLine Agencja Reklamowa
@qlineagencjareklamowa

Fotografia:

Facebook

Spojrzenia przez obiektyw
@spojrzeniaprzezobiektyw

Instagram

Spojrzenia przez obiektyw
@spojrzeniaprzezobiektyw

Napisz!

Wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy, e-mail lub zadzwoń. Otrzymasz ofertę, dopasowaną do potrzeb Twojej firmy!