fbpx

Hosting i domena

Certyfikat SSL

Personalizacja poczty

Zarządzanie kontem

Hosting Serwera i Domeny
Twoja przestrzeń online

W świecie Internetu, wybór odpowiedniego hostingu to jeden z kluczy do sukcesu. Przeanalizujemy Twoje potrzeby, usługa hostingowa nie ogranicza się jedynie do przechowywania danych. Dobierzemy odpowiedni hosting do specyfiki Twojej strony. Korzystając z różnorodnych dostawców, wybieramy ofertę najbardziej optymalną pod każdym względem. Nadzorujemy hosting i domenę, dbając o ich idealne współdziałanie z Twoim biznesem. Zajmiemy się również przeniesieniem Twojego obecnego hostingu czy domeny. Zadbamy również o płatności, aby były uregulowane zawsze na czas.

Certyfikat SSL
Bezpieczeństwo i szyfrowanie danych

W dobie cyfrowych zagrożeń, bezpieczeństwo strony internetowej to priorytet. Nasz certyfikat SSL nie tylko daje Klientom pewność bezpieczeństwa, widząc kłódkę przy nazwie twojej domeny, ale także wpływa pozytywnie na pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google. Bezpieczeństwo komunikacji online to nie tylko standard, ale i warunek zaufania Klientów. Proces instalacji certyfikatu SSL jest dość prosty, a my zajmujemy się tym w ramach obsługi, wraz z terminami płatności co rocznej subskrypcji tego zabezpieczenia.

Personalizacja poczty
Twoja poczta, Twoja tożsamość

W dzisiejszym biznesowym świecie, spersonalizowana poczta to kolejny element profesjonalnego wizerunku firmy. Oferujemy dostosowane adresy e-mail z końcówką domeny, tworząc unikalny, markowy adres dla Twojej firmy. Profesjonalizm idzie w parze z wygodą – jeżeli jesteś przyzwyczajony do swojej poczty na gmail lub innym portalu, możemy przekierować pocztę do istniejącej skrzynki. To wszystko dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zarządzanie kontem
Wygoda i bezpieczeństwo online

Dla nas zarządzanie kontem to nie tylko administracja, to sztuka zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa. Nie musisz zgłębiać tajników kolejnego panelu administracyjnego – zrobimy to za Ciebie. Nasi specjaliści są dostępni, by odpowiedzieć na pytania i rozwiązać problemy w ciągu 24 godzin. Dla naszej firmy, Twoja strona to nie tylko technologia, to szansa na kreowanie unikalnego wizerunku i skuteczną komunikację z Klientami.

Strony Internetowe
Które wspieramy w hostingu

Zaufali nam:

Agencja Reklamowa

Agencja Marketingowa

Agencja Interaktywna

Projektowanie graficzne

Usługi fotograficzne

Montaż filmów

Oferta ogólna:

Strony www

Social Media

Projektowanie graficzne

Usługi fotograficzne

Montaż filmów

Strona internetowa:

Strona Internetowa Białystok

Strona Internetowa Sokółka

Strona Internetowa Ełk

Strona Internetowa Augustów

Strona Internetowa Grajewo

Strona Internetowa Mońki