fbpx

Informacje ogólne

Zakres usług

Kampania reklamowa

Prowadzenie konta

Instagram dla firm
Daj się poznać

Obecność w Social Mediach to podstawa w dzisiejszych czasach. Niemal każdy Klient przed dokonaniem zakupu sprawdza informacje na temat produktu lub usługi w kilku miejscach w Internecie, między innymi w Social Mediach. Dlatego ważne jest założenie konta firmowego na Instagramie, Facebooku, TikToku czy YouTube. Dzięki publikowaniu materiałów na firmowej stronie w Instagramie, internauta będzie mógł śledzić Twoje poczynania, poznać bliżej Twoją firmę, a także w przyszłości utożsamić się z Twoją marką. W efekcie może on zostać Twoim nowym fanem na Instagramie, a następnie nowym Klientem.

Twoja firma potrzebuje reklamy na Instagramie? W dzisiejszym świecie większość Klientów korzysta z serwisów społecznościowych każdego dnia, nawet kilka godzin, zarówno dla rozrywki, jak i w poszukiwaniu konkretnych informacji. QLine Agencja Marketingowa stworzy Twój Instagram fanpage lub zoptymalizuje obecny. Dostosuje słowa kluczowe zawarte na Twoim oficjalnym fanpage’u do haseł wpisywanych przez Klientów w wyszukiwarce. Opracuje treść oraz grafikę postów. Dzięki wprowadzeniu odpowiednich działań na firmowym fanpage’u trafisz do większego grona odbiorców. Dostosuję zakres wsparcia na Instagramie na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

Usługi na Fanpage'u Instagram
Co możemy Ci zaproponować

Stworzenie FanPage’a typu Instagram

Sprawdzenie i wprowadzenie poprawek na posiadanym FanPage’u
Przygotowanie grafiki do FanPage’a typu logo, baner główny

Publikacja postów na Instagramie (ilość dopasowana do potrzeb)

Wykonanie filmu na Instagrama

Wdrożenie Meta Pixel na stronię www który pomaga w precyzowaniu reklam na Instagramie i Facebooku
Wdrożenie Messengera na stronę www zintegrowanego z Instagramem i Facebookiem
Możliwość promocji postów – posty sponsorowane

Etapy prowadzenia kampanii reklamowej
Współpraca z Klientem

Planowanie

W pierwszym etapie badamy Twoją firmę i Twoje cele, a także określamy otoczenie rynkowe, profil Klienta oraz jego preferencje. Na starcie określam również budżet oraz formę promocji na Instagramie lub innych Social Mediach.

Konfiguracja

Następnie przechodzimy do przygotowania wszystkich niezbędnych materiałów potrzebnych do stworzenia kampanii reklamowej. Tworzymy grafikę reklamową lub film promocyjny, przygotowujemy teksty, a po ich akceptacji – konfigurujemy kampanię.

Uruchomienie

Mając już określone parametry reklamy oraz zaakceptowany wzór, uruchamiamy działania marketingowe.

Optymalizacja

Ostatnim krokiem weryfikującym całość jest regularna analiza oraz optymalizacja kampanii reklamowej. Wszystko po to, aby osiągnąć maksymalne korzyści z przeznaczonego budżetu.

Prowadzenie konta firmowego
Jak wygląda współpraca

Tworzenie kreatywnych postów
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Posty tworzymy i planujemy w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować je do Twoich potencjalnych Klientów. Piszemy z pasją, dbając o jakość i czytelność przekazu. Do tworzenia postów stosujemy zarówno Twoje zdjęcia jak i profesjonalną grafikę. Możemy zaoferować Ci również sesję zdjęciową lub wykonanie filmu dotyczącego dowolnego tematu, związanego z Twoim produktem lub biznesem.

Kampania reklamowa
Tworzymy kampanię reklamową w oparciu o dobranie najlepszej grupy odbiorców. Określamy demografię, lokalizację oraz szereg innych parametrów, którymi wyróżniają się Twoi Klienci. Docieramy w krótkim czasie do wielotysięcznej, konkretnej grupy odbiorców, dla których Twoja reklama i oferta jest interesująca. Budżet przeznaczony na kampanie zawsze jest wykorzystany w 100%, dokładnie zoptymalizowany oraz zaplanowany.

Instagram fanapage
Przykładowe realizacje

Zaufali nam:

Agencja Reklamowa

Agencja Marketingowa

Agencja Interaktywna

Projektowanie graficzne

Usługi fotograficzne

Montaż filmów

Oferta ogólna:

Strony www

Social Media

Projektowanie graficzne

Usługi fotograficzne

Montaż filmów

Strona internetowa:

Strona Internetowa Białystok

Strona Internetowa Sokółka

Strona Internetowa Ełk

Strona Internetowa Augustów

Strona Internetowa Grajewo

Strona Internetowa Mońki