fbpx

Filmy

reklamowe, produktowe, szkoleniowe, instruktażowe, ślubne

Filmy biznesowe | weselne | urodzinowe | szkoleniowe

Montaż filmów Białystok, Sokółka, Ełk

Wykonuję sesje fotograficzne i nagrania filmów na miejscu u Klienta. Mam w ofercie profesjonalne usługi montażu filmowego, edycji video oraz renderu filmów. Potrafię zmontować piękne i emocjonalne filmy również z Twoich nagrań lub zdjęć. Bez względu na to, czy chodzi o film ślubny, film z wakacji, czy też film biznesowy.  Podczas edycji mogę dodać napisy lub przygotować cały skrypt z nagrania, który później w łatwy sposób zaimportujesz na YouTube. Dzięki takim rozwiązaniom, osoby niesłyszące lub z zagranicy również będą mogły zrozumieć treść filmu. W mojej ofercie znajduje się możliwość renderu filmów. Wystarczy, że  udostępnisz mi swój gotowy plik do wyeksportowania, oraz poinformujesz jakie parametry ma mieć gotowy utwór.

Co mogę Ci zaproponować?

Zakres świadczonych usług – montaż filmów

Montaż filmów
Edycja video
Render filmów
Przygotowanie skryptu z nagrania
Dodanie napisów do filmów
Wykonanie nagrań do filmu

Pomoc w dowolnej kwestii dotyczącej montażu filmów

Zakres usług

Filmy video Białystok, Sokółka, Ełk

Montaż filmów weselnych, urodzinowych, wakacyjnych

Oferuję montaż filmów weselnych oraz z imprez okolicznościowych, takich jak urodziny, chrzest, komunia, a także filmów wakacyjnych. Stworzę film, który będzie ciekawy, emocjonujący i dostarczy widzowi niezapomnianych wrażeń. Dzięki odpowiednio dobranej muzyce i wybraniu najlepszych fragmentów, Twój film stanie się pamiątką na całe życie. Skontaktuj się, aby ustalić szczegóły współpracy.

Montaż filmów biznesowych

Oferuję profesjonalne usługi montażu filmu, dopasowując się do potrzeb Klienta. Stworzę film biznesowy, który pomoże Ci w promocji Twojej firmy. Ponadto wykonam film na platformę YouTube, który pomoże Ci przedstawić swoją markę w atrakcyjny sposób. Zmontuję równiez krótki film do Social Mediów, który pomoże Ci zwiększyć zasięg i zaangażowanie potencjalnych Klientów. Stworzę spójną historię, która przedstawi ważne aspekty Twojej działalności. Zamów montaż filmowy dostosowany do Twoich potrzeb.

Teksty i napisy

Nasza współpraca może zostać rozszerzona o dodawanie tekstu – tzw. konwersji mowy na tekst do filmu. Zabieg ten pozwoli na dotarcie do szerszego grona widzów. Dzięki temu, osoby niesłyszące przeczytają zamieszczony tekst na filmie. Ponadto, osoby z zagranicy, będą miały możliwość przetłumaczenia tekstu na dowolny język.

Agencja Reklamowa

Kontakt:

Telefon: +48 724 179 466

E-mail: biuro@qline.pl

Godziny pracy:

Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 10:00 - 16:00
Ndz. nieczynne

Social Media:

Facebook

QLine Agencja Reklamowa
@qlineagencjareklamowa

Fotografia:

Facebook

Spojrzenia przez obiektyw
@spojrzeniaprzezobiektyw

Instagram

Spojrzenia przez obiektyw
@spojrzeniaprzezobiektyw

Napisz!

Wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy, e-mail lub zadzwoń. Otrzymasz ofertę, dopasowaną do potrzeb Twojej firmy!