fbpx

Informacje ogólne

Zakres usług

Montaż filmów

Teksty i napisy

Usługi montażu filmów
Film biznesowy, produktowy

Wykonujemy nagrania filmów i sesje fotograficzne w dowolnym miejscu lub u Klienta. Mamy w ofercie profesjonalne usługi montażu filmowego, edycji video oraz renerów filmów. Zmontujemy piękne i emocjonalne filmy również z Twoich nagrań lub zdjęć. Bez względu na to, czy chodzi o film ślubny, film z wakacji, czy też film biznesowy. Podczas edycji możemy dodać napisy lub przygotować cały skrypt z nagrania, który później w łatwy sposób zaimportujesz na YouTube lub do TV. Dzięki takim rozwiązaniom, osoby niesłyszące lub z zagranicy również będą mogły zrozumieć treść filmu. W ofercie znajduje się możliwość renerów filmów. Wystarczy, że udostępnisz nam swój gotowy plik do wyeksportowania, oraz poinformujesz jakie parametry ma mieć gotowy utwór.

Zakres usług fotograficznych
Co możemy Ci zaproponować

Montaż filmów

Edycja video

Render filmów

Przygotowanie skryptu z nagrania

Dodanie napisów do filmów

Wykonanie nagrań do filmu

Pomoc w dowolnej kwestii dotyczącej montażu filmów

Montaż filmów biznesowych
Współpraca z Klientem

Oferujemy profesjonalne usługi montażu filmu, dopasowując się do potrzeb Klienta. Stworzymy film biznesowy, który pomoże Ci w promocji Twojej firmy. Ponadto wykonamy film na platformę YouTube, który pomoże Ci przedstawić swoją markę w atrakcyjny sposób. Zmontujemy również krótki film do Social Mediów, który pomoże Ci zwiększyć zasięg i zaangażowanie potencjalnych Klientów. Stworzymy spójną historię, która przedstawi ważne aspekty Twojej działalności.

Teksty i napisy
Współpraca z Klientem

Nasza współpraca może zostać rozszerzona o dodawanie tekstu – tzw. konwersji mowy na tekst do filmu. Zabieg ten pozwoli na dotarcie do szerszego grona widzów. Dzięki temu, osoby niesłyszące przeczytają zamieszczony tekst na filmie. Ponadto, osoby z zagranicy, będą miały możliwość przetłumaczenia tekstu na dowolny język.

Agencja Reklamowa

Agencja Marketingowa

Agencja Interaktywna

Projektowanie graficzne

Usługi fotograficzne

Montaż filmów

Oferta ogólna:

Strony www

Social Media

Projektowanie graficzne

Usługi fotograficzne

Montaż filmów

Strona internetowa:

Strona Internetowa Białystok

Strona Internetowa Sokółka

Strona Internetowa Ełk

Strona Internetowa Augustów

Strona Internetowa Grajewo

Strona Internetowa Mońki