fbpx

Wizytówka Google

Twoja firma widoczna w Internecie

Daj się znaleźć!

Wizytówka Google dla Firm

Oferuję usługę tworzenia profesjonalnych, firmowych wizytówek Google. Dzięki temu, Twoja firmowa wizytówka będzie widoczna w wynikach wyszukiwania, a także na mapach Google. Tworzę i uzupełniam wizytówki, od wprowadzenia podstawowych danych o firmie, przez dodanie zdjęć, aż po opis produktów i usług. Wykonam aktualizację i optymalizację już istniejącej wizytówki Google.

Raz zaprogramowana wizytówka nie wymaga aktualizacji. Jednak w przypadku zmian oferty produktowej lub usług, warto w odpowiedni sposób wprowadzić aktualizacje. Należy wspomnieć, że wizytówka Google ma możliwość publikacji tzw. postów jak na Facebooku czy Instagramie.

Poprawię Twoją widoczność w Internecie, by firma dotarła do większej liczby potencjalnych Klientów. Użytkownicy będą w stanie w szybki sposób sprawdzić dokładny adres siedziby, godziny pracy, czy numer telefonu Twojej działalności. Wizytówka wyświetlająca się na Mapach Google zwiększa wiarygodność i zaufanie Klienta oraz kreuje pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Co mogę Ci zaproponować?

Zakres świadczonych usług – wizytówka Google

Uzupełnienie wizytówki Google o dane firmy
Dodanie produktów do wizytówki Google

Dodanie usług do wizytówki Google

Publikacja postów w wizytówce Google – aktualności, oferty, wydarzenia

Pomoc w dowolnej kwestii dotyczącej wizytówki Google

Jak wygląda proces tworzenia wizytówki Google?

Etapy tworzenia wizytówki Google

Wywiad

Podczas wywiadu otrzymuję informację na temat podstawowych danych o firmie (nazwę, adres, dane kontaktowe, obsługiwany obszar, godziny pracy, informacje o świadczonych usługach lub sprzedawanych produktach, zdjęcia).

Realizacja

Przygotowuję wszystkie potrzebne materiały. Sprawdzam, w jaki sposób potencjalni Klienci szukają usług lub produktów, związanych z Twoim biznesem. Poddaję obróbce graficznej zdjęcia, które mi udostępnisz. Wykonuję zdjęcia siedziby Twojej firmy, pracowników, oferowanych produktów.

Uruchomienie

Wizytówka została uruchomiona. W tym momencie wyświetla się już dla potencjalnych Klientów Twojej firmy. Dobrze wykonana wizytówka może również pomóc w pozycjonowaniu Twojej Strony Internetowej, dlatego też warto o nią zadbać.

Wiarygodność i zaufanie

Wizytówka na Mapach Google

Każdy z nas korzysta z aplikacji. Jedną z najpopularniejszych aplikacji jest nawigacja Mapy Google. Dzięki stworzeniu profilu Twojej firmy w wizytówce Google, potencjalni Klienci zyskają łatwiejszy dostęp do znalezienia lokalizacji Twojego lokalu. Wizytówka Google pozwoli Twoim Klientom na wyrażenie opinii na temat Twoich usług i produktów. To z kolei zachęci nowe osoby do odwiedzenia Twojej firmy.

Agencja Reklamowa

Kontakt:

Telefon: +48 724 179 466

E-mail: biuro@qline.pl

Godziny pracy:

Pon. - Pt. 8:00 - 20:00
Sob. 10:00 - 16:00
Ndz. nieczynne

Social Media:

Facebook

QLine Agencja Reklamowa
@qlineagencjareklamowa

Fotografia:

Facebook

Spojrzenia przez obiektyw
@spojrzeniaprzezobiektyw

Instagram

Spojrzenia przez obiektyw
@spojrzeniaprzezobiektyw

Napisz!

Wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy, e-mail lub zadzwoń. Otrzymasz ofertę, dopasowaną do potrzeb Twojej firmy!