fbpx

Informacje ogólne

Zakres usług

Fotografia biznesowa

Sesje produktowe

Usługi fotograficzne
Fotografia biznesowa, produktowa

Jako agencja reklamowa oferujemy wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej, która pozwoli przedstawić Twoją firmę, produkty, usługi. Sesje fotograficzne to nie tylko zdjęcia, ale również Twoja wizytówka do większej ilości Klientów zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami. Oferta obejmuje sesje zdjęciowe biznesowe, produktów, wnętrz, personelu czy plenerowe takie jak reportaże z eventów.

Spojrzenia Przez Obiektyw Małachwiej

Strona Internetowa i Social Media poświęcona wyłącznie fotografii. Oferujemy również wykonanie innych sesji zdjęciowych, takich jak: Sesja plenerowa, Sesja dla par, Sesja dla narzeczonych, Sesja sensualna, Sesja kobieca, Sesja ciążowa, Fotografia weselna, Fotografia ślubna, Fotografia ślubna – plenerowa, Sesja rodzinna, Sesja dziecięca, Sesja urodzinowa, Sesja komunijna, Sesja wakacyjna.

Zakres usług fotograficznych
Co możemy Ci zaproponować

Sesje biznesowe

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia świadczonych usług

Zdjęcia personelu

Zdjęcia wnętrz

Zdjęcia budynków

Reportaże z eventów

Fotografia biznesowa, personelu
Współpraca z Klientem

Fotografia biznesowa pozwala na uwiecznienie profesjonalnego wizerunku przedsiębiorców i ich pracowników. Portret biznesowy to jeden z najważniejszych elementów budowania marki osobistej i firmy. Zdjęcia do portali społecznościowych stanowią nieodzowny element komunikacji z potencjalnymi Klientami. Oferuję profesjonalne sesje biznesowe u Klienta. Fotografie będą przygotowane do wykorzystania w mediach społecznościowych, publikacjach oraz na Stronach Internetowych, a także do identyfikatorów i stopek e-mail. Dostarczę zdjęcia w wysokiej rozdzielczości i w dowolnym formacie.

Sesje produktowe, wnętrz, budynków
Współpraca z Klientem

Fotografia produktowa wykorzystywana jest do promowania Twojej firmy. Zdjęcia produktów posłużą jako reklama na ulotkach, banerach, w Mediach Społecznościowych i na Stronach Internetowych. Profesjonalne sesje zdjęciowe z imprez firmowych, targów branżowych, konferencji, warsztatów, festynów będą świetną promocją Twojej firmy w Internecie. Fotografie wnętrz ukarzą funkcjonalność, piękno i styl przestrzeni, które przyciągną uwagę Klienta. Oferuję idealne rozwiązania dla firm, które chciałyby pokazać swoje miejsca pracy, budynki, produkty lub usługi. Wykonam fotografię wnętrz, produktów dla firm, developerów, hoteli, restauracji, sklepów, organizatorów imprez, agencji eventowych oraz osób prywatnych. Dostarczę zdjęcia w wysokiej rozdzielczości i w dowolnym formacie, które posłużą do celów sprzedażowych jaki i promocyjnych.

Agencja Reklamowa

Agencja Marketingowa

Agencja Interaktywna

Projektowanie graficzne

Usługi fotograficzne

Montaż filmów

Oferta ogólna:

Strony www

Social Media

Projektowanie graficzne

Usługi fotograficzne

Montaż filmów

Strona internetowa:

Strona Internetowa Białystok

Strona Internetowa Sokółka

Strona Internetowa Ełk

Strona Internetowa Augustów

Strona Internetowa Grajewo

Strona Internetowa Mońki