fbpx

Strony Internetowe

które pozwolą Ci dotrzeć do nowych klientów.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

QLine Agencja Interaktywna

W dzisiejszych czasach, aby rozwinąć swój biznes musisz stworzyć stronę internetową do promowania Twoich usług lub produktów w Internecie.

QLine Agencja Reklamowa tworzy responsywne strony internetowe, na podstawie indywidualnych projektów graficznych z wykorzystaniem systemu WordPress. Jest to najpopularniejszy system stosowany do tworzenia stron www na świecie. Każdy projekt strony internetowej jest opracowany indywidualnie pod klienta. Chętnie posłuchamy na czym polega Twój biznes, dzięki czemu dopracujemy Twoją stronę www w najmniejszych szczegółach.

Strona internetowa stworzona przez QLine Agencja Interaktywna, będzie odznaczała się nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem, oraz łatwością obsługi i skutecznością. W związku z dużym doświadczeniem, jakie posiadamy, zastosujemy odpowiednie techniki, które przyczynią się do prawidłowego funkcjonowania strony www. Tworzymy strony internetowe Białystok, strony internetowe Sokółka, strony internetowe Ełk, jesteśmy w stanie spełnić niemal każde oczekiwania naszych klientów z województwa podlaskiego oraz całej Polski.

Qline Agencja Interaktywna

Etapy tworzenia strony www

Kontakt i wycena

Cały proces tworzenia strony www zaczynamy od wywiadu. Chętnie posłuchamy na czym polega Twój biznes, jakie ma mocne strony. Dzięki temu, spersonalizujemy Twoją przyszłą stronę www i określimy zakres prac, jaki będzie wymagany przy jej tworzeniu.

Tworzymy szkielet strony internetowej

Ważnym elementem każdej strony internetowej jest jej wygląd. Na tym etapie przygotujemy wstępny szkielet strony internetowej. Określimy kolorystykę witryny internetowej. Przejrzymy przekazane przez Ciebie materiały. Wykonamy potrzebne grafiki, logo, zdjęcia produktów lub firmy.

Proces graficzny i programowanie strony www

Na tym etapie wiemy czego oczekujesz i jak będzie wyglądać Twoja przyszła strona internetowa. Tworzenie projektu strony www zajmuje od 7 do 28 dni, w zależności od skomplikowania projektu.

Optymalizacja SEO

W celu osiągnięcia pełnego sukcesu, warto zadbać o wstępną optymalizację stworzonej strony internetowej. Chętnie przeanalizujemy dostarczone teksty, lub napiszemy je za Ciebie. Odpowiednio wpisane w tekst frazy kluczowe, zapewnią lepszą widoczność i wyższą pozycję Twojej strony www w wyszukiwarce Google i nie tylko.

Wdrożenie strony internetowej na serwer

Ostatnim etapem jest uruchomienie Twojej strony internetowej. Umieśćmy ją na wybranym hostingu. Wykonamy testy sprawdzające prawidłowe jej funkcjonowanie.

GOTOWE!

Qline Agencja Interaktywna

Strona internetowa Białystok, Sokółka, Ełk

Strona internetowa powinna charakteryzować się szybkością działania, przejrzystością i funkcjonalność. Przy tworzeniu profesjonalnej i szybkiej strony internetowej warto zadbać, o jej optymalne działanie na urządzeniach mobilnych. Wielu Twoich potencjalnych Klientów, będzie używać przede wszystkim telefonów komórkowych do wyszukiwania produktów lub usług, jakie będziesz im oferował. W związku z tym warto zadbać też o przystosowanie Twojej strony www do tych urządzeń. QLine Agencja Reklamowa tworzy strony internetowe w pełni responsywne, wyświetlające się na ekranie telefonu komórkowego oraz tablecie, w taki sam sposób jak na monitorze Twojego komputera. Dzięki takim rozwiązaniom, Twoi Klienci będą mieć pewność, że trafili właśnie do Ciebie.

Qline Agencja Interaktywna

Strona internetowa cena

Każdy, kto chce rozwijać swój biznes, powinien pojawić się w Internecie. Strona internetowa cena i zakres prac to elementy, które zadecydują o wyborze pakietu. QLine Agencja Interaktywna przygotowała dwie możliwości: abonament lub zakup jednorazowy strony internetowej. Umożliwiają one wejście do świata on-line nawet tym biznesom, które dopiero startują i nie dysponują dużym kapitałem. Strona www to Twoja wizytówka i najważniejszy kanał komunikacyjny z Klientem w świecie on-line. Dzięki estetycznej, bezpiecznej i niezawodnej stronie internetowej, Klienci będą chętniej i częściej korzystać z oferowanych przez Ciebie usług lub produktów. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem przygody Twojej firmy w Internecie, to dobrze trafiłeś! QLine Agencja Reklamowa wspiera zarówno małe, jak i średnie przedsiębiorstwa. Zapoznaj się z poniższą ofertą i wybierz pakiet na miarę swoich potrzeb i możliwości.

Co bierzemy pod uwagę przy wycenie Twojej strony internetowej

Elementy stałe

 • Strona internetowa oparta na WordPress
 • Indywidualny projekt
 • Strona responsywna, dostosowana do wyświetlania na komputerach, tabletach i telefonach komórkowych
 • Instalacja funkcjonalnych wtyczek
 • 2 modyfikacje projektu
 • Nielimitowane poprawki projektu do momentu oddania strony do użytku
 • Teksty zamieszczone na stronie, zostają przesłane przez zamawiającego
 • Grafiki/zdjęcia zamieszczone na stronie zostają przesłane przez zamawiającego
 • Formularz kontaktowy do 5 pól
 • Instalujemy wykonaną stronę na serwerze hostingowym

Elementy wpływające na cenę

 • Ilość podstron do wykonania
 • Ilość produktów
 • Instalacja dodatkowych wtyczki które mogą być płatne
 • Teksty piszemy samodzielnie na podstawie wywiadu przeprowadzonego z klientem oraz przekazanych materiałów
 • Stronę uzupełniamy o grafiki/zdjęcia zgodnie z tematyką działalności klienta, gdy własnych nie posiada, istnieje możliwość wykonania sesji zdjęciowej produktów, maszyn, firmy itd.
 • Formularz kontaktowy dostosowany do potrzeb Klienta
 • Instalujemy komunikator Messenger na stronie, jeżeli posiadasz fanpage’a na Facebooku

*Modyfikacja to zmiana koncepcji na inną, w znacznym stopniu ingerującą w układ projektu, zmiana połączenia elementów lub dodanie nowych.

*Poprawka to dopracowanie projektu, zmiana kolorów, modyfikacja tekstów, zmiana układu graficznego elementów zawartych w projekcie i inne drobne zmiany.

Zaufali nam

Projekty wykonane przez QLine

Godziny konsultacji

Pon.-Pt. 9:00-20:00
Sob. 9:00-16:00
Nd. nieczynne

Lokalizacja

Województwo Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie
Miejscowości: Białystok, Sokółka, Ełk

Telefon

+48 724 179 466

E-mail

biuro@qline.pl

Facebook QLine

@qlineagencjareklamowa